top of page

Ostatné terapie > Raindrop masáž

Raindrop masáž

Je to jedinečná a účinná relaxačná metóda, ktorá svojím jemným prístupom pomáha harmonizovať myseľ, ducha i energetické centrá tela, udržiavať dôležitú rovnováhu imunitného i nervového systému, uvoľňovať napätie spôsobené stresom či fyzickým vyčerpaním a hĺbkovo pôsobiť na chrbticu i celú opornú sústavu.

 

Túto originálnu aromaterapeutickú a neinvazívnu techniku vyvinul  v roku 1989 D. Gary Young, známy svojím dlhoročným výskumom v oblasti esenciálnych olejov. Prepojil tak životodárnu silu esencií so špeciálnou masážnou technikou Vita Flex na reflexných bodoch chodidiel a zároveň s jemnou masážou na chrbte zvanou efleráž, inšpirujúca sa tak múdrosťou Indiánov kmeňa Lakota.

 

Na základe bohatých skúseností a znalostí blahodárnych účinkov rastlín zvolil D. Gary Young pre techniku Raindrop 9 esenciálnych olejov Young Living v tej najvyššej kvalite a čistote, pričom každý z nich má pre svoje jedinečné vlastnosti v rámci aplikácie svoj význam. Vzájomné pôsobenie jednotlivých použitých olejov aplikovaných presne daným postupom umožňuje naplno precítiť intenzívny dotyk prírody a odniesť si tak nezabudnuteľný zážitok.

Terapeut: MUDr. Jarmila Hycláková

Cena: 80,-EUR

bottom of page