top of page

Ostatné terapie > Dychová terapia REBIRTHING

306277551_396416776039171_4582517317333943739_n.jpg

Dychová terapia - REBIRTHING

Rebirthing (Znovuzrodenie) je holistická bezpečná a prirodzená metóda dýchania, ktorá nás spája s našou podvedomou mysľou – domom našich najhlbších myšlienok, presvedčení a túžob. Okrem toho, že ide o formu terapie, ktorá môže pomôcť s akýmkoľvek problémom, od depresie až po problémy vo vzťahu, je to aj jednoduchý nástroj na lepšie spoznanie seba samého.

Použitím dychu krúživým spôsobom, teda bez prestávok medzi nádychom a výdychom, sa v tele vytvára tok energie. Tento energetický tok jemne „vytláča“ alebo pomáha uvoľniť uviaznuté negatívne emócie, ktoré sú uložené v „bunkovej pamäti“ tela. Keď sú tieto emócie integrované a dýchanie a tok energie pokračujú, dýchajúci ide o úroveň hlbšie a dosahuje hlboké stavy blaženosti, jasnosti a porozumenia o sebe alebo o špecifickom probléme, ktorý rieši alebo sa mu objaví. V konečnom dôsledku sa človek po znovuzrodení cíti pokojný, jasný a oslobodený, pričom často výrazne mení spôsob, akým cíti seba alebo situáciu, a zažíva trvalú osobnú premenu.

 

Rebirthing dychová práca je veľmi liečivá na všetkých úrovniach – fyzickej, duchovnej, psychickej a emocionálnej – a v kombinácii s pozitívnym myslením a inými kreatívnymi technikami je to vynikajúci nástroj na seba rozvoj. Metodika je jemná a príjemná, ale aj dynamická a silná, učí nás vyvážiť svoj život a byť v harmónii so sebou samým a so svojím okolím.

Terapeut: Alexandra Marcinková

Cena: 60,-EUR

bottom of page